Skip to main content

Modele na sprzedaż

W tym miejscu będą się pojawiać od czasu do czasu pojedyncze modele, których nie wykorzystamy w czasopiśmie lub których recenzje już zamieściliśmy, albo też i takie z recenzji których zrezygnowaliśmy. Mogą pojawić się także modele z redukowanych prywatnych kolekcji. Będą to zawsze nowe tylko pojedyncze modele w stanie fabrycznym w atrakcyjnych cenach, w innych przypadkach będzie to zaznaczone.

Koszt zakupu to nasza atrakcyjna cena, niekiedy plus koszt wysyłki. Ponieważ nie wiemy jak to będzie działało, zastrzegamy możliwość zawieszenia takiej formy sprzedaży.

Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i nie wpłacanie pieniędzy przed uzgodnieniem transakcji. Po zatwierdzeniu zakupu podam numer konta do przelewu. Po otrzymaniu wpłaty model/modele zostaną wysłane Pocztą Polską na otrzymany adres. Przy zakupie kilku modeli koszt wysyłki może być łączony (po uzgodnieniu). Jeśli chętnych będzie kilka osób na jakiś z oferowanych modeli, to o zakupie będzie decydowała kolejność zgłoszenia.

Aktualna oferta:

 

ICM 72710, cena 30 zł + 7 zł koszt wysyłki.

Albert Modell/PMR zestaw 500011 - 2 wagony węglarki typu 401Wb, epoka IV. Cena 430 zł, wysyłka gratis.

ICM 53102, cena 30 zł + 7 zł koszt wysyłki.

 

 

Potez XXVA2 - Lukgraph 1:32. Cena 550 zł, wysyłka gratis.