telefon1  email  telefon2

Rys. A. M. Olejniczak

Wydawca: Wydawnictwo KSprint
Adres do korespondencji:
Wydawnictwo KSprint
ul. Moniuszki 7
63-600 Kępno
tel. kom. 601-55-28-70
 
Redaktor Naczelny: Krzysztof Sikora Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Zespół autorów:
Artur Domański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Kałuża
Michał Michnol Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lechosław Musiałkowski
Aleksander Sadowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Krzysztof Sikora
Maciek Żywczyk Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Współpraca:
Andrzej Boniukiewicz, Andrzej Etmanowicz, Piotr Lis, Piotr Mostowiak, Robert Mirowski,
Andrzej M. Olejniczak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Juliusz Olejnik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Borys Szczypka, Waldemar Wiczyński, Marek Ziętek