KOMUNIKAT!

Jedynymi właścicielami praw autorskich materiałów zamieszczanych w czasopiśmie Mini Replika i na stronie internetowej www.minireplika.pl są: Wydawnictwo KSprint i Autorzy. Wydawnictwo KS-Print nie ponosi odpowiedzialności za opinie i stwierdzenia Autorów zawarte w ich tekstach.

- Publikacja materiałów zawartych w poszczególnych egzemplarzach Mini Repliki lub całych numerów, będących własnością Wydawcy i Autorów publikowanych artykułów, nie jest możliwa bez uzyskania zgody Wydawcy i Autorów.

- Wydawnictwo KSprint nie udzieliło nikomu prawa do zamieszczania w Internecie zeskanowanych numerów czasopisma Mini Replika w celu udostępniania ich innym osobom, ani w całości ani we fragmentach, w żadnej postaci elektronicznej.

- Rozpowszechnianie archiwalnych i bieżących numerów Mini Repliki w postaci elektronicznej bez zgody Wydawcy jest nielegalne. Udostępnianie ich jako swoje pliki, za co w dodatku pobierane są opłaty na różnych stronach internetowych, jest przestępstwem - kradzieżą praw autorskich.

- Zamieszczanie przez niektóre osoby setek plików m.in. z książkami i czasopismami (w tym Mini Repliki) oprócz tego, że jest przestępstwem, to jest działalnością szkodliwą, mogącą w efekcie końcowym doprowadzić do zamknięcia wydawnictwa lub zniknięcia danego tytułu z rynku, z czego prawdopodobnie nikt z osób kopiujących różne wydawnictwa i udostępniających je w Internecie, nie zdaje sobie sprawy.

- Apeluję do wszystkich zainteresowanych o nie wspieranie tego haniebnego, złodziejskiego procederu!

- Osobom lekkomyślnie uprawiającym opisane działania zwracam uwagę, że nikt tak do końca w Internecie nie jest anonimowy, a za nielegalne korzystanie z praw autorskich w świetle prawa trzeba zapłacić należne, zaległe honoraria.