Skip to main content

Mini Replika nr 111

Drodzy Czytelnicy!

28 grudnia. Nowa Mini Replika nr 111 jest gotowa do druku, ale w Polsce nie ma papieru na jakim drukujemy nasze czasopismo. W Europie Zachodniej skąd sprowadzają papier polskie hurtownie będzie najprędzej ok. 7 stycznia. Druk rozpoczniemy więc najszybciej 10-12 stycznia (+/- 2 dni). W Empikach, RUCH-u i sklepach modelarskich pojawi się mR 111 prawdopodobnie dopiero ok. 20 stycznia (+/- 2 dni).
Niestety, tak jak w ostatnim czasie wiele towarów i usług, tak i ceny papieru wzrosły i to aż o 54%. Dlatego zmuszony jestem podnieść cenę z 25 zł do 28 zł. Proszę o zrozumienie i zaakceptowanie zmian aby mR mogła się dalej ukazywać.
Krzysztof Sikora

*4 stycznia.  Niestety papieru do druku nadal nie ma. Nowe widomości są takie, że informacja o tym kiedy będzie powinna się pojawić 11 stycznia, inna opcja to dostępność papieru od 27 stycznia! Chyba jakaś globalna katastrofa z papierem... albo europejska... albo... ?

*14 stycznia. Są nowe, niedobre wieści - papier być może trafi do Polski 27-29 stycznia :- (

*30 stycznia. Nadal nie ma papieru. Druk książek został bardzo ograniczony, a czasopisma na papierze kredowym w ogóle nie są drukowane. Czekamy... 

*1 luty. Jest papier. 7 lutego zaczniemy drukować. W Empikach, RUCH-u i sklepach modelarskich mR 111 powinna być dostępna od ok. 16-17 lutego.

* 16 luty - mR 111 dostępna w sklepach modelarskich, od 17.02 w Empikach, kioskach i salonach prasy RUCHU!

 KS