Skip to main content

Modele na sprzedaż

W tym miejscu będą się pojawiać od czasu do czasu pojedyncze modele, których nie wykorzystamy w czasopiśmie lub których recenzje już zamieściliśmy, albo też i takie z recenzji których zrezygnowaliśmy. Mogą pojawić się także modele z redukowanych prywatnych kolekcji. Będą to zawsze modele nowe w stanie fabrycznym, w innych przypadkach będzie to zaznaczone.

Koszt zakupu to nasza atrakcyjna cena plus koszt wysyłki. Ponieważ nie wiemy jak to będzie działało, zastrzegamy możliwość zawieszenia takiej formy sprzedaży.

Zainteresowanych zakupem proszę o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i nie wpłacanie pieniędzy przed uzgodnieniem transakcji. Po zatwierdzeniu zakupu podam numer konta do przelewu. Po otrzymaniu wpłaty model/modele zostaną wysłane Pocztą Polską na otrzymany adres. Przy zakupie kilku modeli koszt wysyłki może być łączony (po uzgodnieniu). Jeśli chętnych będzie kilka osób na jakiś z oferowanych modeli, to o zakupie będzie decydowała kolejność zgłoszenia.

Aktualna oferta:

Albert Modell/PMR zestaw 600030 - 2 wagony samowyładowcze typu 418Vc, epoka V.

Cena to koszt zakupu 470 zł plus 20 zł koszt wysyłki, razem 490 zł. 

Albert Modell/PMR zestaw 900017 - 2 wagony samowyładowcze typu 418Vg, epoka IVc.

Cena to koszt zakupu 470 zł plus 20 zł koszt wysyłki, razem 490 zł.